خبر فوری

نگاهی به فینال چند رشته در رقابت های مبارزه ای جهان

نگاهی به فینال چند رشته در رقابت های مبارزه ای جهان
اندازه متن Aa Aa

در ادامه رقابت های بازی های مبارزه ای جهان که در سن پترزبورگ برگزار می شود، نوربک آکانوف مدال طلای وزن به اضافه نود کیلوگرم در کشتی با کمربند را به گردن آویخت. کشتی گیر قرقیز در دیدار فینال این وزن به مصاف آندری نیکیچنکو رفت و در نهایت حریف اوکراینی خود را با نتیجه پنج بر صفر در هم کوبید. مدال برنز این وزن هم به دیمیتری اسموکیالوف از روسیه رسید.

در رشته جوجیتسو هم مدال طلای وزن منهای ۸۵ کیلوگرم به الکسِی ایوانوف رسید. رزمی کار روس در فینال این وزن با ایوان ناستنکو مبارزه کرد و حریف اوکراینی خود را با نتیجه یازده بر شش شکست داد. مدال برنز این وزن هم به علی اسماعیل از الجزایر تعلق گرفت.

در شمشیربازی مردان هم ریچارد کروز بر سکوی نخست اسلحه فلوره ایستاد. ورزشکار بریتانیایی در دیدار فینال با رِیس ایمبودن روبرو شد و با نتیجه سنگین پانزده بر چهار حریف آمریکایی خود را پشت سر گذاشت. مدال برنز این رشته هم به آرتور احمدخوزین از روسیه رسید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.