خبر فوری

نتایج روز اول رقابت های جودوی جایزه بزرگ کینگدائو در چین

نتایج روز اول رقابت های جودوی جایزه بزرگ کینگدائو در چین
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

در نخستین روز از رقابت های جودوی جایزه بزرگ کینگدائو در چین، در گروه بانوان و در دسته منهای 52 کیلوگرم، ناتالیا کوزیوتینا به مدال طلا دست یافت.

در دیدار پایانی این وزن، جودوکار روس رومی تارونگول، حریف را با کسب امتیاز ایپون شکست داد. تارونگول، کوزیوتینا را در مرحله مقدماتی المپیک لندن شکست داده بود.

در دسته منهای 48 کیلوگرم بانوان، باز هم روس ها عنوان قهرمانی را کسب کردند. السیا کوزنتسووا در دیدار فینال حریف چینی خود شوگن وو را با امتیاز وازاری از پیش رو برداشت و برای اولین بار به قهرمانی در چنین رده ای رسید.

در گروه مردان و در دسته منهای 66 کیلوگرم، در دیدار پایانی، عالم قدنوف روس، با کسب امتیاز ایپون حریف نامدارش تومرخولگ داوادورج از مغولستان را مغلوب کرد و مدال طلا را برگردن آویخت.

در دسته منهای شصت کیلوگرم، هیوک چوی، جودوکای 19 ساله کره ای بر کارلن گنبولد 21 ساله مغولستانی، به لطف خطای حریف غلبه کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.