خبر فوری
This content is not available in your region

پلیس روسیه برادران دوقلو را به خدمت می گیرد

پلیس روسیه برادران دوقلو را به خدمت می گیرد
اندازه متن Aa Aa

نیروی امنیتی روسیه پلیس ویژه ای متشکل از برادران دوقلو تشکیل داده است.

روسیه در اردوگاهی در یک هزار کیلومتری مسکو در حال آموزش اولین گروه از نیروهای ویژه ای متشکل از دوقلو ها است. به گفته مسئولان امنیتی هیچ کسی قابل اطمینان تر از دوقلو ها نیست.

برادران ماتزینا آموزش های خود را در قالب نیروی ویژه امنیتی آغاز کرده اند. نیکولا ماتزینا در حالی که برادر دوقلویش کنار ایستاده می گوید: «مسلما برادر، بردار است. او برادر عزیزم است و همیشه می توانم روی او حساب کنم حتی اگر همراهم نباشد.»

پاول سوریوکوف هم که درکنار برادرش است می افزاید: «در مجموع تاثیر زیادی دارد. او برادرم است و کاملا به او اعتماد دارم. می دانم که او همیشه از من حمایت و دفاع می کند. هیچ شکی نسبت به او ندارم.»

اطمینان و اعتماد، حمایت و پشتیبانی و نیز شناخت کافی از یکدیگر دلایلی است که به نظر می رسد نیروهای ویژه امنیتی را در ماموریت هایشان کاراتر می سازد.

دوقلوهای پوکیدوف هم می گویند: «حس ششمی بین ما نیست. فقط ویژگی های انسانی مطرح است. من او را می شناسم همانطور که او مرا می شناسد این تنها چیزی است که ما را کمک می کند. دیگران تنها می توانند با هم کار کنند… ما با هم بزرگ شدیم و وقتمان را با هم گذرانده ایم. به همین خاطر همدیگر را خوب می شناسیم.»

این پروژه در حال حاضر دوقلوهای مرد را به خدمت می گیرد. اما شاید برای کارایی بیشتر به سراغ دوقلوهای زن هم برود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.