خبر فوری
This content is not available in your region

پلیس در جستجوی فرد مسلح در خیابان شانزه لیزه

نظرها
پلیس در جستجوی فرد مسلح در خیابان شانزه لیزه
اندازه متن Aa Aa

تصاویر بدست آمده از دوربین های مراقبتی در شبکه تلویزیونی ب. اف. ام تی وی فرانسه، در روز جمعه، مرد مسلحی را در حال خارج شدن از این شبکه تلویزیونی نشان می دهد.

همچنین تصاویر دیگری از او با لباس های مشابه و در حال انتظار در یک ایستگاه ترن بدست آمده است.

دادستان پاریس روز دوشنبه دو عکس از مظنون را منتشر کرد. این عکس ها مظنون را با کلاه بیس بال، جلیقه ای سبز رنگ و با کیفی بر شانه نشان می دهد.

فرانسوا مولن، دادستان پاریس می گوید: “شباهت هایی میان این چهار اتفاق وجود داد، هم از نظر شیوه کار و طرز لباس پوشیدن مظنون و هم شباهت سلاحی که استفاده شده است. این یافته ها ما را به این نتیجه می رساند که تنها یک مظنون وجود دارد.”

این مرد مسلح صبح دوشنبه وارد دفتر روزنامه لیبراسیون در پاریس شد و دوبار اقدام به تیراندازی کرد. در این حادثه دستیار عکاس این روزنامه از ناحیه سینه به شدت زخمی شد.

مظنون سپس در مقابل بانک سوسیته ژنرال اقدام به تیراندازی کرد و با مجبور کردن یک راننده خود را به خیابان شانزه لیزه رساند.

هلی کوپتر پلیس در آسمان خیابان شانزه لیزه جایی که فرد مظنون در میان جمعیت ناپدید شده به گشت زنی مشغول است. دیگر نیروهای پلیس نیز در پاریس برای یافتن این مرد مسلح به حال آماده باش درآمده اند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.