خبر فوری
This content is not available in your region

بیتل ها دوباره خبرساز شدند

نظرها
بیتل ها دوباره خبرساز شدند
اندازه متن Aa Aa

هر زمستان و در نزدیکی هر عید کریسمس، محصولی جدید از گروه بیتل ها به بازار عرضه می شود. به این ترتیب، این گروه با وجود از هم پاشیدنش در سال ۱۹۷۰ میلادی هنوز هم خبر می سازد.

بیست سال پس از انتشار یک مجموعه از اجراهای زنده این گروه، که در ابتدای حرفه هنریشان برای شبکه بی بی سی ضبط کرده بودند، نسخه دوم آن شامل شصت و سه ترانه از اوایل دهه شصت میلادی و ۲۳ گفتگو منتشر شده است.

یک ویدیو کلیپ جدید نیز به همین مناسبت برای ترانه «کلمات عشق» ارائه شده است. این ترانه را که بادی هالی خواننده آمریکایی و یکی از پیشکسوتان راک اند رول در سال ۱۹۵۷ خوانده بود، توسط بیتل ها دوباره اجرا شد و در چهارمین آلبومشان موسوم به «بیتل ها برای فروش» جا گرفت.

پس از انتشار این مجموعه و در اوایل سال آینده میلادی، بیتل ها دوباره در مرکز توجه قرار خواهد گرفت. طی یک مراسم دو ساعته با نام «شبی که آمریکا را تغییر داد؛ گرامیداشت گرمی از بیتل ها»، پنجاه سالگی اولین ظهور این گروه در تلویزیون آمریکا و در برنامه اد سالیوان، جشن گرفته خواهد شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.