خبر فوری

نتایج آخرین روز از رقابتهای جودوی ابوظبی

نتایج آخرین روز از رقابتهای جودوی ابوظبی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

در سومین روز از رقابتهای جودوی جایزه بزرگ ابوظبی، اودره چومئو مدال طلای وزن منهای ۷۸ کیلوگرم را به گردن آویخت. جودوکار فرانسوی در فینال این وزن به مصاف ناتالی پاول رفت و با تحمیل قدرت خود به یک امتیاز ایپون رسید تا حریف بریتانیایی خود را از پیش رو برداشته و قهرمانی دیگری به افتخارت خود بیفزاید.

در دسته به اضافه ۷۸ کیلوگرم زنان هم مدال طلا از آن فرانسیسکا کونیتز شد. در دیدار فینال این وزن که کوتاهترین فینال روز بود، جودوکار آلمانی با سونیا عسله روبرو شد و پس از ۹ ثا
نیه حریف الجزایری خود را با اجرای یک فن اوشی گاری شکست داد.

در دسته منهای ۸۱ کیلوگرم مردان، سرجیو توما به مقام نخست دست یافت. این جودوکار که اصالتا مولداویایی است برای کشور امارات متحده عربی به روی تاتامی رفت و در دیدار فینال با شکست سوئن مارِش آلمانی دومین مدال طلای این مسابقات را برای امارات به ارمغان آورد.

در دسته منهای نود کیلوگرم مردان هم والتر فاچِنته بر سکوی نخست ایستاد. جودوکار ایتالیایی در دیدار فینال، با نوئل فن تی اند مبارزه کرد و با کسب یک وازاری و یک ایپون حریف هلندی خود را مغلوب کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.