خبر فوری
This content is not available in your region

آغاز فروش بلیت رقابت های المپیک زمستانی سوچی

نظرها
آغاز فروش بلیت رقابت های المپیک زمستانی سوچی
اندازه متن Aa Aa

فروش بلیت رقابت های المپیک زمستانی سوچی بطور همزمان در دو شهر مسکو و سوچی آغاز شد و علاقمندان این رقابتها برای خرید بلیت در صف های طولانی به انتظار ایستادند.

مراکز فروش بلیت به علاقمندان اجازه می دهد که بلیت خود را با مراجعه به این مراکز و یا از طریق تارنمای رسمی این رقابت ها خریداری کنند، اما در صورت خرید اینترنتی، خریدار برای گرفتن بلیت ها باید شخصا به این مراکز مراجعه کند، امری که نارضایتی برخی از خریداران را به دنبال داشته است. خریداران از عدم نظم و سازماندهی در فروش بلیت شکایت دارند.

یکی از این خریداران در این مورد می گوید: “من فکر می کردم همه چیز منظم است، اما اشتباه می کردم. فکر نمی کنم امروز بتوانم بلیت بخرم و باید دست خالی به خانه باز گردم.”

دیگری می گوید: “من هم به خانه باز می گردم. من پول را پرداخت کرده ام و فقط آمده بودم که بلیت ها را بگیرم و حال با این صف طولانی روبرو شده ام.”

مراکز بلیت فروشی هفت روز هفته باز خواهند بود و تا پایان رقابت های پارا المپیک به فعالیت خود ادامه می دهند. قرار است با آغاز رقابت های المپیک زمستانی، مراکز دیگری هم در ورزشگاه ها فروش بلیت را بر عهده گیرند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.