خبر فوری

ترانه تازه «یانگ کیتو» منتشر شد

ترانه تازه «یانگ کیتو» منتشر شد
اندازه متن Aa Aa

این روزها، گروه یانگ کیتو (Young Kato) با ترانه تازه ای به نام «بنوش، برقص، بازی کن» گل کرده است. یانگ کیتو را شش هم کلاسی از شهر چلتنهام در انگلستان دو سال پیش بنا نهادند. آنها بتازگی با امضای قراردادی با بی ام جی جا پای بزرگان گذاشته اند.

تامی رایت، خواننده گروه، در مورد تازه ترین ترانه شان می گوید : «معمولا جو هست که فکر و رتیم اصلی هر آهنگ را بنا می نهد و بعد همه با هم آنقدر می نوازیم و نت ها را عقب و جلو می کنیم تا کار کامل شود، اما در مورد ترانه “درینک، دنس، پلی” جریان فرق داشت؛ روزی ناگهان نکات اصلی ملودی و شعر به ذهنم خطور کرد و خوشبختانه ضبطش کردیم و چند بار گوش کردیم و کار راه افتاد.»

پس از انتشار چهار ترانه که همگی با موفقیت خوبی همراه شد، گروه یانگ کیتو در حال کار بر روی نخستین آلبوم است.

جو گرین در این مورد می گوید می خواهند آلبومی باشد که همه ترانه هایش جذاب و خوب باشد، «چرا که بعضی وقتها در یک آلبوم، هر چند چند ترانه عالی است، بقیه آثار ضعیفند و عملا میل ندارید کل آلبوم را گوش کنید. به این دلیل هم هست که ما می خواهیم از کیفیت هر ترانه و هماهنگی آن با کل آلبوم مطمئن شویم.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.