وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

چگونگی شکل گرفتن «جنبش بیت» در «عزیزانت را بکش»

چگونگی شکل گرفتن «جنبش بیت» در «عزیزانت را بکش»
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

دانیل رادکلیف، بازیگر نقش هری پاتر، در فیلم جدیدش «عزیزانت را بکش» نقش آلن گینزبرگ، نویسنده و شاعر مشهور را ایفا می کند. فیلم در مورد جنبش «نسل بیت» است و به روابط گینزبرگ با نویسندگان معاصر خود، جک کرواک و ویلیام اس بوروز می پردازد.

این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس، در ماه ژاانویه، به نمایش درآمد و از بازی درخشان دانیل رادکلیف، ستایش شد.

«عزیزانت را بکش» اولین ساخته جان کروکیداس است و کل فیلم فقط در ۲۴ روز فیلمبرداری شده است. دانیل رادکلیف در مورد سرعت فیلمبرداری می گوید: «همیشه نیاز به وقت بیشتری داریم. من در فیلم هری پاتر بازی کردم و چیزهای شگفت انگیزی می توانیم در مورد این فیلم بگوییم ولی نمی توانیم بگوییم که سریع کار کردیم. برای من بیرون آمدن از ریتم فیلم قبلی و کار کردن سریعتر، بسیار لذتبخش بود.»

این فیلم براساس کتاب «کرگدن ها زنده در استخر جوشانده می شوند» نوشته جک کرواک و ویلیام اس بوروز، ساخته شده است. در سال ۱۹۴۴ رهبران جنبش «نسل بیت»، پس از قتلی صورت گرفته توسط یکی از دوستانشان، گرد هم می آیند.

دانیل رادکلیف در مورد صحنه جنسی بین دو همجنسگرا می گوید: «این یکی از آن چیزهاست که همه می خواهند از من بشنوند: خدای من، عجیب بود. من در کنار مرد برهنه دیگری بودم» ولی در واقع این فقط یک صحنه مانند دیگر صحنه ها بود. من هنرپیشه ام و آن را مانند صحنه های دیگر انجام دادم. البته وقتی باید جلوی تعداد زیادی از افراد کاملا برهنه شویم کمی دستپاچه کننده بود.»

در فیلم «عزیزانت را بکش» مایکل سی هال، الیزابت اولسن و جنیفر جیسون لی نیز بازی می کنند.

این فیلم در بریتانیا و کانادا به اکران در آمده است و ماه دسامبر در استرالیا و ایرلند و ماه ژانویه در آلمان نمایش داده می شود.