وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

در حال و هوای کریسمس با آلبوم تازه کنی لاگینس

در حال و هوای کریسمس با آلبوم تازه کنی لاگینس
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

گروه «بلو اسکای رایدرز» (Blue Sky Riders) که شامل کنی لاگ
ینس، جورجیا میدلمن و گری بلار می شود، آلبوم جدید خود را با نام «بالاخره برای کریسمس در خانه ایم» به مناسبت سال نوی میلادی منتشر کرد.

کنی لاگینس، خواننده و آهنگساز ۶۵ ساله کانتری و برنده دو جایزه گرمی می گوید: «از همان ابتدا یافتن انرژی و وقت لازم، یک چالش بود. من یک دختر پانزده شانزده ساله در خانه دارم و با این حال می بینم که بیش از پیش کار می کنم. بخش از من واقعا می خواهد در خانه پیش او بماند ولی باید آنچه را که دوست دارم نیز انجام دهم. فکر می کنم آنچه دخترم می خواهد ببیند این است که پدرش برای چیزی شور و هیجان دارد. باید توازن ایجاد کرد.»

کنی لاگینس در طول دوران حرفه ای خود ۲۵ میلیون آلبوم فروخته و ترانه های موفقی نیز برای فیلم ها ساخته است.

وقتی کنی لاگینس چهل سال پیش حرفه خود را شروع کرد، رادیو بستری برای شناساندن هنرمندان بود ولی صنعت موسیقی دیگر مانند گذشته عمل نمی کند.

کنی لاگینس در مورد صنعت موسیقی امروزه می گوید: «می دانید، مالکیت یکپارچه ایستگاههای رادیویی باعث همگن شدن فهرست ترانه ها شده است. بنابراین برای اینکه بتوانیم ترانه ای را پخش کنیم، کار بسیار دشوار شده است. مطمئن نیستم ترانه مرا پخش کنند. رادیو هنوز هم قدرت دارد. ولی لذت، در پریدن دوباره در استخر و یاد گرفتن قوانین جدید است.»

در هر حال قوانین کریسمس تغییر نکرده است و کنی لاگینس سه ترانه برای یک سی دی ضبط کرده است که همراه یک کتاب برای کودکان با نام «فراستی آدم برفی» منتشر می شود.