خبر فوری

فیلم جدید هالیوود: چگونه می توان پدر ۵۳۳ کودک شد؟

فیلم جدید هالیوود: چگونه می توان پدر ۵۳۳ کودک شد؟
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

عکس العمل شما وقتی باخبر می شوید که پدر بیولوژیکی ۵۳۳ کودک هستید، چیست؟ این موضوع فیلم «دلیوری من» (Delivery Man)است. وینس وان در نقش دیوید، کشف می کند در نتیجه اهدای اسپرم، پدر بیش از پانصد کودک است که ۱۴۲ تن از آنها در دادگاه طرح دعوی کرده اند تا هویت پدر بیولوژیکیشان آشکار شود.

وینس وان در مورد موضوع فیلم می گوید: «این فیلم بدون درگیر کردن احساسات، ما را به سفری می برد که البته کمی در مورد خانواده و ارتباط خانوادگی است، ولی به نظرم درباره قبول کردن خود و بخشیدن خود است. درباره این است که مردم ما را همانگونه که هستیم قبول و با ما تعامل کنند.»

زندگی دیوید در پی کشف این واقعیت زیرو رو می شود و دوست دختر حامله اش نیز، با بازی کوبی اسمولدرز، او را طرد می کند.

این فیلم، بازسازی هالیوودی فیلم «استارباک»، یک تولید کانادایی فرانسوی سال ۲۰۱۱ میلادی است.

کوبی اسمولدرز می گوید: «فیلمی بسیار لطیف و دوست داشتنی است. وقتی می شنویم که فیلم درباره بانک اسپرم و اهدا کننده اسپرم است فکر می کنیم حتما چسبنده و خنده دار خواهد بود. ولی در واقع بسیار دوست داشتنی است. یکی از صحنه های محبوب من وقتی است که با کودکان ارتباط برقرار می کند.»

«دلیوری من» هم اکنون در ایالات متحده آمریکا و کانادا به اکران در آمده است و ماه دسامبر درآلمان، آرژانتین، پرتغال و یونان به نمایش در می آید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.