خبر فوری

نامزد کلیچکو، قهرمان بوکس جهان از مخالفان دولت اوکراین خواست به مبارزه خود ادامه دهند

نامزد کلیچکو، قهرمان بوکس جهان از مخالفان دولت اوکراین خواست به مبارزه خود ادامه دهند
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

هایدن پَنِتیِر، هنرپیشه آمریکایی و نامزد ولادیمیر کلیچکو، قهرمان بوکس جهان حمایت خود را از اعتراضات مخالفان دولت اوکراین اعلام کرد.

این هنرپیشه آمریکایی روز شنبه به همراه نامزدش در میان معترضان میدان استقلال کیف حاضر شد و حرکت اعتراضی مردم اوکراین را ستود.

هایدن پنیتر ضمن تحسین از زیبایی های اوکراین خطاب به مخالفان دولت اکراین گفت: «به عنوان یک آمریکایی می خواهم بدانید که من به همراه شما ایستاده ام و از مبارزات شما حمایت می کنم. پشتیبانی من از مبارزات شما تا زمانی که اوکراین و مردم آن به معنای حقیقی زیبا هستند ادامه دارد. به مبارزه ادامه دهید. همه شما را دوست دارم.»

ولادمیر کلیچکو، برادر کوچک تر ویتالی کلیچکو، قهرمان بوکس جهان از مخالفان ویکتور یانوکوویچ است که در مخالفت با انصراف وی از امضای تواقفنامه تجاری با اتحادیه اروپا، حمایت خود را از اعتراضات هواداران پیوستن اوکراین به این اتحادیه اعلام کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.