خبر فوری
This content is not available in your region

اکسل لوند اسویندال بر قله اسکی جهان

نظرها
اکسل لوند اسویندال بر قله اسکی جهان
اندازه متن Aa Aa

اکسل لوند اسویندال، روز یکشنبه را با یک پیروزی شیرین به پایان رساند. اسکیباز نروژی یک ماه پس از پیروزی در رقابتهای سرعت آمریکا، در ایتالیا نیز خوش درخشید و هانس رایشلت را شکست داد. اسویندال به ویژه در پایان مسیر بسیار مسلط اسکی کرد؛ کمی ریسک کرد و کمی هم شانس آورد و توانست ۳۹ صدم ثانیه زودتر از حریف اتریشی اش از خط پایان بگذرد. اسویندال با کسب چهارمین پیروزی جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی عمومی فصل مستحکم تر کرد.

پیست اسکی بورمیو که گفته می شود یکی از سخت ترین پیست های اروپا است برای هانس رایشلت خوش یمن بود؛ اسکیباز اتریشی که در ۱ دقیقه و ۵۴ ثانیه و ۴۷ صدم ثانیه پیست را پیمود، هرچند در برابر اسویندال شکست را پذیرفت اما موفق شد یک پله در جدول رده بندی عمومی بالا برود و در جایگاه چهارم قرار گیرد.

سکوی قهرمانی روز با اریک گئی کانادایی کامل شد. گئی که رقابتهای سرعت وال گاردنا به قهرمانی رسیده بود، در پیست بورمیو نیز بسیار خوب اسکی کرد، اما در نه آنقدر که بتواند دو حریف قدرش را از پیش روی بردارد. گئی در حال حاضر در مکان هفتم جدول رده بندی عمومی است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.