خبر فوری
This content is not available in your region

مایکل شوماخر در شرایط "بسیار بحرانی" است

نظرها
مایکل شوماخر در شرایط "بسیار بحرانی" است
اندازه متن Aa Aa

مقامات بیمارستان گرونوبل فرانسه روز دوشنبه در یک نشست خبری وضعیت مایکل شوماخر، قهرمان مسابقات فرمول یک جهان را “بسیار بحرانی” اعلام کردند.

به گفته پزشکان وی، این پرافتخارترین راننده مسابقات فرمول یک، همچنان در کما به سر می برد و نمی توان هیچ پیش بینی درباره وضعیت او طی ساعات آتی ارایه کرد.

استفان شبردس، جراح مغز و اعصاب بیمارستان گرونوبلا گفت: “ما یک جراحی بسیار اضطراری برای خارج کردن هماتوم و یا ضایعات موجود در جمجمه وی انجام دادیم. اسکن های صورت گرفته پس از این جراحی نشان می دهد که بسیاری از این ضایعات خارج شده اند اما متاسفانه شاهد ظهور خونریزی های منتشر شده در دو طرف جمجمه بودیم.”

پزشکان وی همچنین احتمال انجام هرگونه جراحی برای دومین بار را تا اطلاع ثانوی رد کرده اند.

این راننده ۴۴ ساله آلمانی، روز یکشنبه در حال اسکی در کوههای آلپ فرانسه دچار سانحه شد و سرش با وجود داشتن کلاه ایمنی با صخره ای برخورد کرد و به گفته پزشکان دچار ضربه شدید مغزی شد.

پس از این حادثه بسیاری از هوادران وی در اطراف بیمارستان شهر گرنوبل تجمع کرده اند و در انتظار دریافت خبری از قهرمان محبوب خود هستند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.