خبر فوری

بن استیلر و فیلم «زندگی رازآمیز والترمیتی»

بن استیلر و فیلم «زندگی رازآمیز والترمیتی»
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

فیلم زندگی رازآمیز والترمیتی، بر اساس داستان کوتاهی از جیمز تربر، نویسنده آمریکایی است که در سال ۱۹۳۹ منتشر شد. داستان یک نویسنده مجله لایف، که کارش به تصویر کشیدن یک زندگی پر ماجرا است، اما در نهایت آنچه از آب در می آید، تصویر خیال پردازی های روزمره خود اوست.

بنیامین ادوارد استیلر، بازیگر و کارگردان، می گوید: “ایده این داستان نمونه وار و درحقیقت داستان زندگی یک خیالباف است که یک زندگی باورنکردنی در سر دارد، اما رویاهایش هرگز به واقعیت نمی پیوندد. فکر می کنم علت اینکه داستان برای زمانی طولانی جذاب مانده همین است.”

فیلم زندگی رازآمیز والترمیتی، که از کارگردانی بن استیلر برخوردار است، آمیزه ای از مناظر خیره کننده دیجیتالی نیز به همراه دارد.

بن استیلر: “داستان فیلم را به خاطر تصویری بودن آن دوست دارم و تلاشم این بود که آن را به همین شکل روایت کنم. زیرا والتر انسانی است که بیشترین وقت خود را صرف خیال بافی می کند و در دنیای واقعی به دنبال تحقق آنها می گردد. بنابراین ما از یک طرف به ایسلند می رویم با آن مناظر خیره کننده و بعد به نیویورک که از جنبه دیگری جذاب است. به این ترتیب است که می کوشیم داستان را به شیوه تصویری بازگو کنیم.”

به نظر منتقدان سینما، تازه ترین فیلم بنیامین ادوارد استیلر، یعنی “زندگی رازآمیز والترمیتی“، او را نه تنها از نظر بازیگری، بلکه در جایگاه کارگردانی تثبیت کرده است.

این فیلم اکنون در سراسر جهان بر پرده سینما است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.