خبر فوری
This content is not available in your region

عذرخواهی فرماندار نیوجرسی از ایجاد راهبندان عمدی در پل جورج واشنگتن

نظرها
عذرخواهی فرماندار نیوجرسی از ایجاد راهبندان عمدی در پل جورج واشنگتن
اندازه متن Aa Aa

فرماندار ایالت نیوجرسی آمریکا یکی از دستیارانش را به دلیل بستن پل ارتباطی ایالتهای نیوجرسی و نیویورک و ایجاد راهبندان عمدی برکنار کرد.

به باور منتقدان هدف دفتر کریس کریستی، فرماندار ایالت نیوجرسی از این کار تنبیه شهردار دموکرات شهر فورت لی در ایالت نیوجرسی بوده چراکه او حاضر نشده بود از مبارزات انتخاباتی کریس کریستی حمایت کند.

فرماندار نیوجرسی ضمن رد هر گونه دست داشتن در آنچه روی داده، رسما از مردم عذرخواهی کرد و گفت: «من امروز اینجا آمده ام تا از مردم نیوجرسی عذرخواهی کنم. از مردم فورت لی و اعضای مجلس قانونگذاران ایالتی عذرخواهی می کنم. من به خاطر رفتار برخی از اعضای گروه همکارانم شرمنده هستم.»

کریس کریستی متهم شده است سال گذشته عمدا روی پل جورج واشنگتن راه بندان ایجاد کرد. این اتهام پس از فاش شدن محتوای ایمیل ها و پیامکهای دفتر فرماندار مطرح شده است.

این رسوایی احتمالا کار را برای فرماندار بلند پرواز نیوجرسی که سودای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ در سر دارد، دشوار تر می کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.