خبر فوری
This content is not available in your region

پیروزی کوما و پیترهانسل در نهمین مرحله داکار

نظرها
پیروزی کوما و پیترهانسل در نهمین مرحله داکار
اندازه متن Aa Aa

رقابت شانه به شانه موتورسواران اسپانیایی در نهمین مرحله از مسابقات داکار ادامه یافت. مارک کوما مسیر ۴۲۲ کیلومتری روز سه شنبه را در ۴ ساعت و ۴۹ دقیقه و ۵ ثانیه پیمود و موفق شد همچنان صدرنشین جدول عمومی باقی بماند. متورسوار اسپانیایی تیم کی.تی.ام ۱ دقیقه و ۴۱ ثانیه زودتر از هموطنش خوان باردا بورت از خط پایان گذشت. سیریل دیپره، موتورسوار بنام فرانسوی و تیم یاماها نسبت به کوما ۵ دقیقه و ۲۸ ثانیه بیشتر در قلب کویر آتاکاما شیلی که یکی از خشک ترین مناطق کره خاکی است، راند و عملا به جایگاه سوم قناعت کرد.

در بخش اتوموبیلرانی، استفان پیترهانسل، راننده اسطوره ای تیم مینی که یازده عنوان قهرمانی داکار را در کارنامه درخشان خود دارد، به یک پیروزی حیاتی دست یافت. راننده فرانسوی موفق شد ۲ دقیقه و ۱۷ ثانیه زودتر از ناصر العطیه از خط پایان گذشت. مدافع عنوان قهرمانی با این پیروزی فاصله خود را با هم تیمیش نانی روما که صدرنشین جدول عمومی نیز هست به ۱۲ دقیقه و ۱۰ ثانیه رساند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.