خبر فوری
This content is not available in your region

اسپانیایی ها همچنان در صدر رالی داکار هستند

نظرها
اسپانیایی ها همچنان در صدر رالی داکار هستند
اندازه متن Aa Aa

اسپانیایی ها فاتحان اصلی رالی داکار تا روز هشتم هستند. مارک کوما و نانی روما موفق شدند با ماندن در میان بهترین موتورسواران و اتوموبیلرانان در صدر بمانند.

این در حالی بود که مارک کوما توانست در بخش موتورسواری پس از مقام اولی سیریل دپره جای دوم را از آن خود کند و در رده بندی کلی در جای اول قرار بگیرد. مسابقات موتورسواری در جاده های صعب العبور اویونی در بولیوی آغاز و کالاما در شیلی پایان رقابت دشوار روز هشتم بود. کوما اختلافی 38 دقیقه ای با نفر دوم جدول رالی امسال دارد.

در بخش اتوموبیلرانی، که بین سالتای آرژانتین و کالاما بود ناصر العطیه قطری توانست پس از 2 ساعت و 32 دقیقه و 57 ثانیه فاتح روز هشتم باشد. پترهانسل باز هم با مینی دوم شد و کارلوس ساینز اسپانیایی در جای سوم قرار گرفت. دیگر اسپانیایی، نانی روما با وجود اینکه مقامی بهتر از ششمی بدست نیاورد توانست همچنان در صدر جدول رده بندی بماند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.