خبر فوری
This content is not available in your region

شمارش معکوس برای مراسم جوایز گرمی

شمارش معکوس برای مراسم جوایز گرمی
اندازه متن Aa Aa

پنجاه و ششمین مراسم جوایز گرمی، یکشنبه، ششم بهمن ماه در لس آنجلس برگزار خواهد شد.

«دفت پانک» یکی از موفق ترین گروه های سال ۲۰۱۳ بود. این گروه دو نفره الکتروی فرانسوی در چهار بخش نامزد شده است از جمله بهترین آلبوم سال برای آلبوم «Random Access Memories» و بهترین ترانه سال برای ترانه «Get Lucky».

لورد، خواننده هفده ساله اهل زلاندنو نیز در چهار بخش از جمله بهترین ترانه برای ترانه «Royals» و بهترین آلبوم پاپ برای آلبوم «Pure Heroine» نامزد شده است.

برونو مارس که در سال ۲۰۱۳ توسط مجله بیلبورد هنرمند سال انتخاب شده بود برای ترانه «رانده شده از بهشت» نامزد جایزه بهترین ترانه در این مراسم است. او در این بخش با کیتی پری و پینک رقابت خواهد کرد.

سارا برلز با چهارمین آلبوم استودیویی خود The Blessed Unrest نامزد بهترین آلبوم سال شده است. ترانه «Brave» این خواننده آمریکایی نیز نامزد جایزه بهترین اجرای پاپ است.

دیوید بووی که پس از ده سال سکوت، آلبوم جدید خود موسوم به «The Next Day» یا «روز بعد» را سال گذشته منتشر کرد در دو بخش نامزد شده است، از جمله بهترین آلبوم راک.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.