خبر فوری
This content is not available in your region

آهنگ های الکترونیک با اجرای آکوستیک

نظرها
آهنگ های الکترونیک با اجرای آکوستیک
اندازه متن Aa Aa

اعضای گروه «اباو اند بیاند» (Above and Beyond) متشکل از سه دی جی بریتانیایی، تصمیم گرفتند ترانه های محبوب خود را توسط یک ارکستر کامل اجرا کنند و نتیجه آن آلبومی با نام «آکوستیک» است.

تونی مک گینس، عضو «اباو اند بیاند» درمورد ساخت یک آلبوم آکوستیک در حالیکه گروهی الکترونیک هستند، می گوید: «فکر می کنم برای ما یک چالش بزرگتر وجود داشت زیرا ما فقط گیتار الکتریک را با گیتار آکوستیک جایگزین نکردیم. ما فقط سینتسایزر و ماشین درام را با یک تکه چوب که بر روی آن تارهایی نصب شده است، عوض کردیم. این نگرانی وجود داشت که مخاطبان ترانه های اصلی را با این اجرای جدید به جا نیاورند و اینکه آنرا دوست خواهند داشت یا نه؟ وقتی شروع به کار کردیم، این بزرگترین ابهام بود.»

اکنون پرسش این است که آیا این گروه به موسیقی الکترونیک برمی گردد یا این تجربه جدید باعث تغییر مسیرشان خواهد شد. تونی مک گینس می گوید: «دی جی بودن و ساخت موسیقی الکترونیک حرفه ما است، در حالیکه این یک تجربه فرعی لذتبخش و شگفت انگیز است ولی غیرعملی است زیرا نمی توان با پانزده موسیقیدان براحتی به تور رفت. اجرای کنسرت وقتی دی جی هستیم آسانتر است، پس به حرفه قبلی مان برخواهیم گشت.»

«اباو اند بیاند» که در سال ۲۰۰۰ میلادی تشکیل شده است، یکی از مشهورترین گروهها در زمینه موسیقی الکترونیک است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.