خبر فوری
This content is not available in your region

جلوه پوشاک زمستان و پاییز در هفته مد پاریس

جلوه پوشاک زمستان و پاییز در هفته مد پاریس
اندازه متن Aa Aa

در دومین روز از هفته مد پاریس کلکسیون زمستان و پاییز سال جاری نمایش داده شد. نمایش نام تجاری «گی لاروش» در گراند پاله پاریس با مارسل مارونیو شامل رنگهای آبی، نارنجی ساده و متالیک بود. فوران رنگهای پاییزی در این مجموعه از تجربه شخصی طراح نشات گرفته که از نقاشی به طراحی لباس روی آورده است.

مجموعه پاییز و زمستان سال آینده «دریس ون نوتن» شامل رگهای نئون و درخشان بود. این طراح بلژیکی که برای ستاره های هالیوودی و شاهزاده بلژیک لباس طراحی کرده از سال 1981 میلادی شهرت جهانی پیداکرد.

کوری نیلسن طراح اهل لندن برای اولین بار در هفته مد پاریس شرکت کرده است. مجموعه او به گفته خود طراح از ادبیات و هنر الهام گرفته است. برش لباس های این طراح آمریکایی تمیز و راسته؛ شامل لباسهای کوتاه، شلوار و لباس های بلند شب با گلدوزی و شکل گل لاله بود.

هفته مد پاریس، آخرین رویداد از این دست بعد از نیویورک، لندن و میلان است که تا پنجم ماه مارس در این شهر در جریان خواهد بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.