خبر فوری

جیمز باند در موزه سینمای لندن

جیمز باند در موزه سینمای لندن
اندازه متن Aa Aa

نمایشگاهی از خودورها و وسایلی که در فیلمهای جیمز باند استفاده شده اند در موزه سینمای لندن از روز جمعه به نمایش درخواهد آمد.

در این نمایشگاه از اسلحه جیمز باند تا اتومبیلهای معروف وی از جمله آستون مارتین نقره ای او در معرض دید عموم قرار می گیرد. این نمایشگاه به مدت یک سال به کار خود ادامه خواهد داد.

مایکل ویلسون، از جمله تهیه کنندگان فیلمهای جیمز باند می گوید: «اتومبیل یکی از کاراکترهای فیلم است. زمانی که جیمز باند جدیدی داریم مردم می پرسند جیمز باند دختر چه کسی خواهد بود و چه خودرویی در فیلم استفاده خواهد شد. رمز جاویدان ماندن جیمز باند قسمتی از آن به اتومبیل آن باز می گردد و جزوی از سناریوی فیلم است.»

این نمایشگاه بازدیدکنندگان را همانند اتومبیل زیردریایی لوتوس جیمز باند در فیلم “جاسوسی که مرا دوست داشت” به عمق تخیلات «یان فلمینگ» خالق داستانهای جیمز باند می برد. در این فیلم راجرمور در نقش جیمز مامور ۰۰۷ ایفای نقش کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.