وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

بستگان مسافران پرواز ام اچ ۳۷۰ خشمگین از مقامات مالزی

بستگان مسافران پرواز ام اچ ۳۷۰ خشمگین از مقامات مالزی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

با نزدیک شدن به دو هفته از ناپدید شدن هواپیمای خطوط هوایی مالزی با ۲۳۹ مسافر، بستگان مسافران این پرواز ناپدید شده، خواستار توضیحی از سوی مقامات مالزی برای عدم توانایی شان در یافتن هواپیما و ضعف درعملیات جستجو هستند.

روز جمعه هشام الدین حسین، وزیر حمل و نقل مالزی با بستگان تعدادی از مسافران این پرواز در پکن که بسیار خشمگین بودند، دیدار کرد. او در این دیدار از تلاش های مالزی برای یافتن هواپیما دفاع کرد و گفت: «این مسئله بسیار بسیار مشکلی است. زیرا پرسشی که آنها دارند این است که می خواهند چیری را بدانند که ما نمی دانیم و آن این است که عزیزانشان کجا هستند و هواپیما کجاست؟»

جستجوی هوایی در اقیانوس هند برای یافتن بقایای احتمالی بویینگ ۷۷۷ تاکنون به نتیجه ای نرسیده است. در پی انتشار تصاویر اشیای شناور ردگیری شده توسط ماهواره های استرالیایی امید می رفت که سرنخ هایی از سرنوشت این هواپیما و مسافرانش یافته شود.