خبر فوری
This content is not available in your region

تک ترانه ای از جک وایت بر روی صفحه گرامافون

نظرها
تک ترانه ای از جک وایت بر روی صفحه گرامافون
اندازه متن Aa Aa

جک وایت، خواننده راک آلترناتیو با آلبوم جدیدی به نام «لازارتو» به صحنه موسیقی بازمی گردد.

وی تک ترانه ای از این آلبوم را برای گروه کوچکی از طرفداران خود در شهر نش ویل اجرا کرده است. چهار ساعت بعد از اجرا، طرفداران می توانستند این آهنگ را روی صفحه های گرامافون بخرند. این خواننده و نوازنده گیتار این نحوه پخش را «سریعترین عرضه موسیقی به بازار» خوانده است که تبلیغی برای دومین آلبوم او به حساب می آید.

جک وایت برای ضبط این ترانه بر روی صفحه گرامافون از همکاری و حمایت برخی از استادان و کهنه کارهای حرفه ای مانند جرج اینگرام برخوردار بوده است.

خود وی در این باره می گوید: «وی (جرج) صفحه پرکن حرفه ای ماست و عمری را در این کار سر کرده است: دهها سال. موضوع سریع ترین صفحه پرکردن دنیا ایده او بود. حدود دو سال پیش بود که با او در این باره حرف زده بودیم. اما وقت مناسبی برای این کار پیدا نکردیم چون فرآیند پرکردن صفحه پیچیده است و اجرای آن انرژی زیاد می طلبد. الآن این وقت را پیدا کردیم و این تولید محدود را به راه انداختیم که در عین حال روایت دیگری از این آهنگ هاست.»

تک ترانه «لازارتو» هم اکنون به بازار عرضه شده و آلبوم کامل در ماه ژوئن روانه بازار خواهد شد.

جک وایت تابستان امسال دور کنسرت های خود را آغاز خواهد کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.