خبر فوری

رئال مادرید بایرن مونیخ را درهم کوبید

رئال مادرید بایرن مونیخ را درهم کوبید
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

رئال مادرید به دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

در نخستین بازی برگشت مرحله نیمه پایانی، بایرن مونیخ میزبان کهکشانی های مادرید بود.

در این دیدار سرخیو راموس و کریستیانو رونالدو هرکدام دو بار دروازه بایرن را گشودند.

در دقیقه ۱۶، لوکا مودریچ، توپ را از کرنر به روی محوطه جریمه بایرن فرستاد؛ سرخیو راموس، بالاتر از مدافعان بایرن و در حالی که هیچ کاری از دست نوئر برنمی آمد توپ را با ضربه سر وارد دروازه کرد.

تنها چهار دقیقه بعد، رئال به شیوه ای مشابه به گل دوم رسید. دی ماریا کاشته ای را از سمت راست به روی محوطه جریمه بایرن فرستاد، پپه با سر بر حرکت توپ تاثیر گذاشت تا راموس پیش تاخته بار دیگر با ضربه سر دروازه نوئر را فرو ریزد.

در دقیقه سی و چهارم و در پی از دست رفتن یک فرصت برای بایرن، درحالی که خط دفاع این تیم جا مانده بود، بن زما از گوشه راست توپ را برای گرث بیل ارسال کرد و وی هم با یک فرار عالی، خود را به محوطه جریمه رساند و توپ را به رونالدو سپرد تا وی با یک شوت سرضرب، گل سوم را برای رئال به ثمر رساند.

در نیمه دوم، تلاش شاگردان پپ گواردیولا حتی برای مالکیت بر توپ هم به جایی نرسید و در پایان، کریستیانو رونالدو در دقیقه ۹۰، از روی یک ضربه ایستگاهی گل دوم خود و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

رئال به این ترتیب و در مجموع دوبازی رفت و برگشت، با حساب ۵ بر صفر قهرمان آلمان را درهم کوبید و مقتدرانه به فینال راه یافت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.