خبر فوری
This content is not available in your region

«بهشت وجود دارد» تجربه یک پسر کوچک از آن دنیا

«بهشت وجود دارد» تجربه یک پسر کوچک از آن دنیا
اندازه متن Aa Aa

درام خانوادگی «بهشت وجود دارد» محصول آمریکا و یک اقتباس سینمایی از کتابی به همین نام است. فیلم بر اساس واقعیت است و ماجرای خانواده ای در یک شهر کوچک آمریکا را ترسیم می کند. پدر خانواده در پی آن است تا تجربه خارق العاده و سرنوشت ساز پسر کوچکش را به گوش دنیا برساند. کالتون پسر کوچک ادعا می کند بهشت را در لحظه مواجهه با مرگ دیده است.

گرگ کینار بازیگر فیلم گوید: «کارگردان رندال والس خودش را درگیر این سوال که آیا بهشت وجود دارد یا ندارد نکرده، بجای آن با دقت احساسات و ماجراها را، همانطور که در کتاب توصیف شده ترسیم می کند که این تعهد به کتاب است، با اینحال روایت خاص خودش را هم بیان می کند.»

گرگ کینار در نقش این پدر که یک روحانی پروتستان است می گوید: «وقتی پسر به پدرش می گوید من آن دنیا را دیدم و چیزی که دیدم با حرفهایی که تو میزنی کاملا جور در می آید، پدر به جای تایید و اینکه بگوید دیدی من می گفتم، در اصل گفته پسر شروع تناقض درونی با اعتقاداتش و آغاز سوالات ذهنی میشود.»

در تداوم فیلمهای با مضمون مذهبی، فیلم «نوح» با شرکت راسل کرو و فیلم «خدا زنده است» در حال حاضر روی پرده سینما ها است، و فیلم «هجرت: خدا و شاهان» با بازی کریستین بیل در نقش موسی دسامبر سال جاری به سینماها می آید. فیلم «بهشت وجود دارد» از شانزدهم آوریل در سینماهای آمریکا اکران شده و بزودی به چند کشورهای اروپایی می آید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.