خبر فوری

صف شبانه طرفداران آتلتیکو مادرید برای بلیت فینال

صف شبانه طرفداران آتلتیکو مادرید برای بلیت فینال
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

صبح سه شنبه، باشگاه فوتبال آتلتیکو مادرید، فروش بلیت های مسابقه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را آغاز کرد. هواداران این باشگاه از شب قبل در مقابل درهای ورزشگاه صف بستند تا بلیت این مسابقه تاریخی را از دست ندهند.

مسابقه نهایی روز سوم خرداد، میان رئال مادرید و آتلتیکو مادرید برگزار می شود و نخستین شهرآورد در فینال این رقابت ها به حساب می آید. تاکنون سابقه نداشته که دو تیم از یک شهر به مسابقه نهایی راه یابند.

یکی از هواداران منتظر بلیت می گوید: «پدرم از ساعت شش بعد از ظهر تا دوازده شب اینجا بود و از آن موقع تا حالا من جایش را گرفتم.»

دیگری می گوید: «از دیشب اینجا هستم. همه چیز خوب است اما امیدوارم دیگر گیشه را باز کنند.»

هر باشگاه تنها چهارده هزار صندلی برای هوادارانش دارد، چرا که مابقی بلیت ها به فیفا، اقوام بازیکنان و حامیان مالی اختصاص داده شده است.

ارزان ترین بلیت این مسابقه هفتاد یورو است اما به احتمال زیاد در بازار سیاه قیمت کلانی پیدا می کند. استادیوم «استادیو دا لوز» لیسبون میزبان این دیدار خواهد بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.