خبر فوری
This content is not available in your region

مسابقات فوتبال اوکراین بدون تماشاگر برگزار خواهند شد

نظرها
مسابقات فوتبال اوکراین بدون تماشاگر برگزار خواهند شد
اندازه متن Aa Aa

دولت اوکراین به مسئولان برگزاری لیگ فوتبال این کشور دستور داده است تا تمام مسابقه های باقی مانده این لیگ بدون تماشاگر برگزار شود.

این دستور برای جلوگیری از خشونت علیه تماشاگران فوتبال صادر شده است. هفته گذشته پیش از یک مسابقه فوتبال در شهر اودسا، طرفدران دو تیم با یکدیگر متحد شده و با راهپیمایی به سمت ورزشگاه این شهر شعارهایی در حمایت از یکپارچگی اوکراین سر دادند که این تجمع با حمله شبه نظامیان حامی پیوستن به روسیه به خشونت کشیده شد و در جریان آن بیش از چهل نفر جان خود را از دست دادند.

این در حالی است که بسیاری از باشگاه های بزرگ فوتبال اوکراین در قسمت های شرقی این کشور واقعند که بطور سنتی حامی روسیه اند اما نکته اینجاست که اکثر هواداران این باشگاه از تمامیت ارضی اوکراین پشتیبانی می کنند.

بر اساس دستور دولت اوکراین تمام مسابقاتی که قرار است در شهرهای دونتسک، خارکف، اودسا و لوهاینسک برگزار شود باید به مکان های دیگر انتقال یابد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.