خبر فوری

آتن، میزبان رقابت های خیابانی پرش با نیزه

آتن، میزبان رقابت های خیابانی پرش با نیزه
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

شهر آتن، پایتخت یونان میزبان مسابقه پرش با نیزه خیابانی بود. در این مسابقه که در زیر آفتاب گرم آتن و در کنار یکی از مناطق ساحلی برگزار شد، دو تن از قهرمانان مشهور این رشته ورزشی هم حضور داشتند. همچنین در کنار مسابقه اصلی، مسابقه ای هم برای نوجوانان ترتیب یافته بود که در قالب آن شرکت کنندگان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این دومین باری بود که آتن میزبانی این رقابت ها را برعهده گرفته بود. رافائل هولتزپه که یکی از نامداران پرش با نیزه است در شرایطی در این مسابقه حضور یافته بود که در شرایط چندان خوبی نبود.

وی مورد این مسابقه گفت: “پس از هشت ماه این اولین باری است که در یک مسابقه شرکت می کنم. اینجا بسیار زیباست. هنوز داخل آب نپریدم اما فکر می کنم که لذت بخش باشد.”

برنده این مسابقه دیمیتریس پاتسوکاکیس از یونان بود که با پرشی پنج متر و ۶۲ سانتیمتری حریفان را پشت سر گذاشت.

یانیس کاراگیورگاس، خبرنگار یورونیوز از محل این مسابقه گزارش می دهد: “رقابت های دو و میدانی معمولا در داخل ورزشگاه ها انجام می شود اما اکنون چند سال است که فدراسیون جهانی و اروپایی تصمیم گرفته اند که دو و میدانی را به مردم نزدیکتر کنند و برای دومین سال پیاپی، فدراسیون دو و میدانی یونان رقابت های خیابانی پرش با نیزه را برگزار کرد.”

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.