خبر فوری
This content is not available in your region

گروه راک بلوندی چهل سال پس از تشکیل

نظرها
گروه راک بلوندی چهل سال پس از تشکیل
اندازه متن Aa Aa

در چهلمین سالگرد تشکیل گروه موسیقی راک بلوندی، این گروه قرار است بزودی کنسرت اروپایی خود را آغاز کند. این گروه توسط دبی هری و کریس استین تشکیل شد.

کریس استین در مورد ویژگی های این گروه می گوید: «برای کارهایی که ارائه می دهیم طرح مشخصی نداریم، آرام آرام به جلو حرکت می کنیم. فکر می کنم این جنبه از کار گروه که بیشتر امور را خودمان انجام می دهیم برای مردم جالب است. مثلا ما هیچوقت آرایشگر مخصوص نداشتیم. طرح موسیقیایی خاصی هم نداشتیم ترانه ها متفاوت بود اگر هم مضمون ها مشابهت داشت به این دلیل بود که مربوط به دوران بخصوصی بود.»

دبی هری بعد از آنکه گروه ششمین آلبوم خود را در سال ۱۹۸۲ میلادی ارائه داد، فعالیتهای خود را بطور مستقل آغاز کرد.

«بلوندی برای همیشه» نام آلبوم جدید این گروه آمریکایی است که برای بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل گروه به بازار می آید. در این آلبوم علاوه بر ۱۳ ترانه جدید، ترانه های قدیمی گروه نیز بازخوانی شده است.

دبی هری می گوید: «فکر می کنم چیز بسیار مهم برای من درباره این آلبوم اینست که افراد زیادی در ساختن آن نقش داشته اند و این برای کارهای بلوندی کمی غیر معمول است.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.