خبر فوری
This content is not available in your region

برگزاری نمایشگاه سالانه هنرهای معاصر آرت بازل در هنگ کنگ

برگزاری نمایشگاه سالانه هنرهای معاصر آرت بازل در هنگ کنگ
اندازه متن Aa Aa

هنگ کنگ یکی از قطبهای تجارت جهانی پذیرای نمایشگاه سالانه هنرهای معاصر موسوم به آرت بازل است که روز پنجشنبه کار خود را آغاز کرد.

آثاری از هنرمندانی چون گو وندا، هنرمند چینی، نوبوآکی تاککاوا، از ژاپن و یا میشل باسکیت در این نمایشگاه به چشم می خورد.

مدیر نمایشگاه آرت بازل می گوید: «بسیاری از گالری های شرکت کننده بویژه گالری های غربی دیگر سعی نمی کنند خود را با برداشتهای غربی نسبت به سلایق آسیایی ها وفق بدهند و حالا شرکت کنندگان بهترین کارها را به اینجا می آورند که درست ترین شیوه هم همین است.»

آرت بازل هونگ کنگ مرکز مهم تبادل هنر و آثاری هنری بین شرق و غرب به حساب می آید. بسیاری از دست اندرکاران و علاقمندان به هنر به نمایشگاه می آیند تا از آثار هنری آسیایی و اروپایی بازدید کنند.

پرل لام، هنرمند چینی و صاحب گالری پرل لام می گوید: «برای ما این نمایشگاه یک گفتگو محسوب می شود. نمایشگاههای هنری مکانی برای گفتگو و تبادل فرهنگهاست. هنر ارتباطی با ملیت افراد ندارد و هر گالری مسئولیت آنرا دارد که به این مسئله توجه کند.»

گالری لام در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان چینی از جمله یویو سان و یا زوهو جینشو را به نمایش گذاشته است. همچنین آثار جنی هولزر، هنرمند آمریکایی هنرهای تجسمی از دیگر آثار ارائه شده توسط این گالری است.

نمایشگاه هنرهای معاصر هنگ کنگ تا روز یکشنبه به کار خود ادامه می دهد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.