خبر فوری
This content is not available in your region

دویچه بانک درگیر هزار پرونده حقوقی بزرگ

نظرها
دویچه بانک درگیر هزار پرونده حقوقی بزرگ
اندازه متن Aa Aa

در نشست سالانه سهامداران دویچه بانک، رئیس مالی این بانک آلمانی به سهامداران در مورد برنامه افزایش هشت میلیارد یورویی سرمایه این بانک و حدود هزار پرونده حقوقی بزرگی که این بانک با آنها درگیر است، گزارش داد.
گزارشی که سهامداران را عصبانی کرد.

کلاوس نیدی،رئیس انجمن سهامداران دویچه بانک می گوید:“در مورد افزایش سرمایه، باید بگویم که به نظر ما افزایش سرمایه از طریق کسب و کار جاری ممکن نیست و باید از طریق بازار، جذب سرمایه کرد که در آن صورت به سرمایه گذار خارجی نیاز پیدا می کنیم و این بر ارزش سهام سهامداران تاثیر می گذارد. مگر اینکه سهامداران در این افزایش سرمایه ایفاء نقش کنند.”
معترضان در خارج از سالن نشست سهامداران هم تجمع کردند، دویچه بانک در دو سال گذشته حدود پنج میلیارد یورو جریمه پرداخت کرده است و برای یافتن راهی برای حل و فصل این دعاوی حقوقی و تحقیقات نظارتی در سال 2013 میلادی حدود 350 میلیون یورو برای دریافت مشاوره حقوقی هزینه کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.