خبر فوری
This content is not available in your region

شولتز دو روز مانده به انتخابات اتحادیه به کرواسی سیلزده رفت

نظرها
شولتز دو روز مانده به انتخابات اتحادیه به کرواسی سیلزده رفت
اندازه متن Aa Aa

کمتر از یک روز مانده به روز اصلی انتخابات اتحادیه اروپا، 25 ماه مه، نامزدها و چهره های تاثیرگذار اتحادیه هر کدام رویه ای جداگانه برای برانگیختن رای دهندگان در پیش گرفتند.

مارتین شولتز، رئیس پارلمان اتحادیه اروپا و نامزد سوسیالیست ها و چپ های میانه اتحادیه که نامزد پست ریاست کمیسیون اتحادیه است به کرواسی رفت و از مناطق سیل زده این کشور بازدید کرد.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در دوسلدورف از موافقت نامه تجارت آزاد ترانس آتلانتیک اروپا و آمریکا حمایت کرد، حمایتی که همسو با اندیشه های ژان کلود یونکر، نامزد دیگر پست ریاست کمیسیون اتحادیه اروپاست اما در آلمان مخالفان خود را دارد.

در ایتالیا نیز بپه گریلو، کمدین سابق و بینانگذار جنبش پنج ستاره، با حرارت و لحن همیشگی اش به صحنه رفت. بر اساس آخرین نظرسنجی جنبش او با 25 درصد پس از حزب دموکراتیک ماتئو رنتزی نخست وزیر و قبل از حزب فورتزای سیلویو برلوسکونی جای دارد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.