خبر فوری
This content is not available in your region

از ساخت کلاه گیس برای لیدی گاگا تا انتشار آلبوم

نظرها
از ساخت کلاه گیس برای لیدی گاگا تا انتشار آلبوم
اندازه متن Aa Aa

مکس مارشال، هنرمند ۲۲ ساله، که کلاه گیس پیانو مانند را برای لیدی گاگا طراحی کرده بود، اکنون همه توجه خود را بر روی موسیقی متمرکز کرده است. این خواننده آر اند بی اولین آلبوم خود را موسوم به «فشار» پاییز سال گذشته منتشر کرد که با موفقیت بسیار روبرو شد. مارشال هم اکنون در بریتانیا اقامت گزیده است.

او می گوید: «سعی کردم از قالب خود بیرون بیایم. من پنج خواهر بزرگتر از خود دارم که با هم در یک خانه زندگی می کردیم و منحصر بفرد بودن بسیار سخت بود. بنابراین فکر می کنم در این برهه از زندگیم به موسیقی احتیاج داشتم تا اینکه آنرا خواسته باشم.»

ترانه جدید “Your Love is Like” اخیرا منتشر شده است و در کلیپ آن برخی از اعضای خانواده خواننده حضور دارند. مکس مارشال می گوید: «واقعا به کلیپ افتخار می کنم. در زادگاهم، بالتیمور، مریلند فیلمبرداری شده است. مکان هایی را نشان می دهد که در آنجا بوده ام. از رشد کردن الهام گرفتم. افرادی را به تصویر می کشد که در زندگیم بسیار مهم هستند: مادرم و داییم. این ترانه درباره همه آن چیزهایی است که امروز با من هستند. هر چیزی که دوست دارم، کارم، دوست پسرم. زندگیم در حال حاضر جادویی است و به نظرم همه می توانند خود را در این ترانه فراگیر پیدا کنند.»

مکس مارشال در حال حاضر به اجرای کنسرت و ترویج آلبوم خود مشغول است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.