خبر فوری

نصری برای فرانسه بخوبی منچسترسیتی بازی نمی کند

نصری برای فرانسه بخوبی منچسترسیتی بازی نمی کند
اندازه متن Aa Aa

تیم ملی فرانسه در شرایطی در جام جهانی برزیل شرکت می کند که شرایطش نسبت به چهار سال پیش و جام جهانی آفریقای جنوبی بهتر شده است. آبی ها با هدایت دیدیه دشام در مرحله پلی آف توانستند اوکراین را از پیش رو برداشته و جواز حضور در جام جهانی را به دست آورند.

دیدیه دشام روز دوشنبه اسامی ۲۳ بازیکن این تیم را اعلام کرد اما در این فهرست نام سمیر نصری، بازیکن منچسترسیتی به چشم نمی خورد. به عقیده بسیاری دلیل عدم انتخاب نصری مسائل انضباطی بوده است.

آقای دشام با اشاره به این بازیکن گفت: “او استعداد زیادی دارد اما بازی او در تیم فرانسه به خوبی بازی اش در منچسترسیتی نیست.”

آقای دشام، فرانک ریبری مصدوم را هم به تیمش دعوت کرده و امیدوار است تا با بهبود این بازیکن بتواند از توانایی های او بهره مند شود. ریبری از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده است.

فرانسه در آخرین بازی دوستانه در برابر پاراگوئه با تساوی یک بر یک به کار خود پایان داد. آبی ها در گروه ای، با تیم های هندوراس، اکوادور و سوئیس هم گروهند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.