خبر فوری
This content is not available in your region

رقابت شرکت های بزرگ بازی های کامپیوتری در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی

رقابت شرکت های بزرگ بازی های کامپیوتری در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی
اندازه متن Aa Aa

نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی یا به اختصار E3 یکی از مهمترین نمایشگاه های سالانه بازی های ویدئویی است که در لس آنجلس برگزار می شود و در آن بزرگ ترین شرکت های مرتبط با بازی های ویدئویی، آخرین دست آورد های خود را در این زمینه به نمایش می گذارند.

امسال به جز بازی های ویدیویی، کاربر با تجربه جدیدی آشنا می شود که واقعیت مجازی است.

مایکل هال، کاربر، می گوید: «این سه بعدی است، هدست سه بعدی را می گذاریم و در دنیای سه بعدی غرق می شویم. واقعا شگفت انگیز است. در مقایسه با گذشته که کیفیت پایین و مربع مانند بود فرق کرده است. انتظار دارم که در این دنیا شناور شوم. گرافیک آن نیز بسیار خوب است.»

ولی در این رویداد بزرگ تجاری و بازاریابی برای تولیدات شرکت های بزرگی چون نینتندو، مایکروسافت و سونی، نبرد واقعی بین پلی استیشن چهار و اکس باکس یک است.

مایکروسافت سعی کرده است با ساختن دنباله بازی های محبوب اکس باکس، بازی کنندگان سرسخت و مشکل پسند را راضی نگه دارد.

شرکت سونی نیز سعی کرده است امکانات متنوع در بازی هایش مانند «لیتل بیگ پلنت» و بازی «دی اوردر ۱۸۸۶» توسعه دهد.

و بالاخره پایان امسال یا در ابتدای سال آینده، سری جدید بازی «کال آو دیوتی» عرضه می شود. همچنین باید انتظار نسخه جدید «دستینی» و «بتل فیلد» را نیز داشت.

سونی همچنین از تلویزیون پلی استیشن خود پرده برداری کرد که با اتصال به دستگاه مربوطه، برای بازی آنلاین طراحی شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.