خبر فوری
This content is not available in your region

نتایج دومین روز از رقابت های جودوی بوداپست

نتایج دومین روز از رقابت های جودوی بوداپست
اندازه متن Aa Aa

در دومین روز از رقابت های جودوی جایزه بزرگ بوداپست، ایلیانا مارزوک از آلمان به مدال طلای وزن منهای هفتاد کیلوگرم دست یافت. باربارا ماتیچ از کرواسی هم به مدال نقره رسید.

در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم حسن خالمورازوف از روسیه مدال طلا را به گردن آویخت. مدال نقره هم به سراج الدین ماگومدوف از روسیه تعلق گرفت. خالمورازوف در دیدار فینال این وزن موفق شد با اجری یک فن جوجی گاتامه حریف هموطن خود را از پیش رو بردارد.

در وزن منهای نود کیلوگرم دائیکی نیشی یاما از ژاپن به مدال طلا دست یافت. در وزن منهای ۷۸ کیلوگرم هم مدال طلا به مارینده ورکرک از هلند تعلق گرفت. در وزن به اضافه ۷۸ کیلوگرم مگومی تاچیموتو از ژاپن بر سکوی اول ایستاد.

در وزن منهای صد کیلوگرم، هنک گرول از هلند اول شد و در وزن به اضافه صد کیلوگرم هم آدام اوکراشویلی از گرجستان مدال طلا را به گردن آویخت. جودوکار گرجی در فینال این وزن به مصاف ماریوس پاسکه ویچیوس رفت و با یک وازاری حریف اهل لیتوانی خود را مغلوب کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.