خبر فوری
This content is not available in your region

مایکل جکسون پس از مرگش نیز پردرآمد است

نظرها
مایکل جکسون پس از مرگش نیز پردرآمد است
اندازه متن Aa Aa

باوجود این که پنج سال از مرگ مایکل جکسون می گذرد، حرفه هنری او همچنان رونق دارد و شرکتی که اموال او را اداره می کند در طی این پنج سال، ششصد میلیون دلار درآمد داشته است. ماه مه آلبوم جدیدی از مایکل جکسون، با نام «Xscape»، شامل هشت ترانه از کارهای منتشر نشده او به بازار عرضه شد. این دومین آلبوم پس از مرگ اوست.

سلطان پاپ روز ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ براثر مصرف بیش از حد ماده بیهوشی پروپونول درگذشت. شرکت اداره کننده اموال مایکل جکسون سعی کرد پس از مرگ او، با انتشار آلبوم های جدید، بدهی های سنگین این هنرمند را جبران کند.

آلبوم «تریلر» که در سال ۱۹۸۲ منتشر شده بود، هنوز هم عنوان پرفروش ترین آلبوم تاریخ را حفظ کرده است.

در سالهای دو هزار میلادی، اتهام های کودک آزاری به شهرت سلطان پاپ لطمه جبران ناپذیر زد که او را مجبور به زندگی موقت در بحرین کرد. مایکل در طول مدت این اتهامات به مواد آرام بخش و مسکن اعتیاد پیدا کرد، به طوری که مجبور شد برای به دست آوردن دوبارهٔ سلامتی اش تور جهانی «دنجروس» را لغو کند و به یک مرکز ترک اعتیاد دارو برود.

فیلم «This is It» (این خودش است) که از ویدیوهای تمرین برای آخرین تور مایکل جکسون که به دلیل مرگ زودهنگام وی، هرگز برگزار نشد، ساخته شده است، دویست میلیون دلار درآمد کسب کرد.

شرکت «سونی» و وکلای مایکل جکسون قراردادی امضا کردند که در طول ده سال، هفت آلبوم منتشر کنند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.