خبر فوری
This content is not available in your region

پیروزی نیبالی در دومین مرحله

نظرها
پیروزی نیبالی در دومین مرحله
اندازه متن Aa Aa

تور دو فرانس

وینچنسو نیبالی پیراهن زرد صدرنشین توردوفرانس را از آن خود کرد. رکابزن ایتالیایی تیم آستانه در آستانه ۳۰ سالگی رویایی قهرمانی در این معتبرترین مسابقه دوچرخه سواری فصل را در سر می پروراند.

او که در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۳ به ترتیب قهرمان مسابقات اسپانیا و ایتالیا شده است، در ماده های سرعت و کوهستان یکی از بهترین های جهان است. به گفته کارشناسان تنها نقطه ضعف او هماهنگی تکنیکی با تیم بوده که به گواه موفقیت امروزش، دیگر بر طرف شده است. نیبالی، روز یکشنبه در دومین مرحله توردوفرانس بسیار هوشمندانه عمل کرد؛ رکابزن ایتالیایی تا ۲۷ کیلومتری مانده به خط پایان در جمع یک گروه شش نفره ماند و در دو کیلومتر پایانی به ناگهان از گروه جدا شد و در یک رقابت شانه به شانه حریفان را پشت سر گذاشت.

او مسیر ۲۰۱ کیلومتری بین دو شهر یورک و شفیلد در انگلستان را در ۵ ساعت و ۸ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه رکاب زد و با پیروزی در این مرحله موفق شد با اختلاف تنها ۲ صدم ثانیه نسبت پیتر سگان کانادایی به صدر جدول عمومی صعود کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.