خبر فوری
This content is not available in your region

نمایش زیورآلات پر تلألو در هفته بین المللی جوهرات در هند

نظرها
نمایش زیورآلات پر تلألو در هفته بین المللی جوهرات در هند
اندازه متن Aa Aa

بمبئی هند میزیان پنجمین دوره «هفته بین المللی جواهرات» است. مضمون نمایشهای این دوره که طراحان دنیای جواهرات و سنگ های قیمتی را از گوشه وکنار دنیا به اینجا کشانده، «مجموعه جواهرات عروس» است.

مدلها، جواهرات سنتی الماس نشان، نوارهای گردن از جنس یاقوت، گردن بندهای طلایی با بافتهای پیچیده و آویزهای گلابی شکل برای عروس را به نمایش گذاشتند.

نها دوپیا، هنرپیشه بالی وود با گردن بندی از جنس الماس و یاقوت، آویزجلوی پیشانی و گوشواره های بلند تا روی شانه روی صحنه گام برداشت. این زیورآلات را کویینی سینگ، طراح جواهر برای «مجموعه عروس» خود طراحی کرده است.

ستاره ۳۳ ساله سینمای هند می گوید: «این مجموعه زیورآلات فاخر هستند، به شما اعتماد به نفس می دهند. با این جواهرات پا به دنیای قدیم می گذارید. در طراحی این زیورآلات، زیبایی خود سنگهای قیمتی نیز در نظر گرفته شده است.»

این جواهرات تنها برای خیره کردن چشمها به نمایش گذاشته نشده است. خرید و فروش جواهرات و سنگهای قیمتی یکی از تجارتهای عمده نیز هست. «نمایشگاه بین المللی جواهرات هند» پس از «هفته جواهرات هند» آغاز شد. این دو رویداد در صنعت جواهرات هند بسیار پرطرفدارهستند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.