خبر فوری

حمله کوسه های آدم خوار به نیویورک در قسمت دوم فیلم «شارکنادو»

حمله کوسه های آدم خوار به نیویورک در قسمت دوم فیلم «شارکنادو»
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

فیلم «شارکنادو دو، واقعه بعدی»، قسمت دوم فیلم حادثه ای تخیلی «شارکنادو» (Sharknado) ساخته آنتونی سی فرانت است. در این فیلم هم مانند بخش اول، از آسمان کوسه می بارد. این بار کوسه ها به مرکز شهر نیویورک حمله می کنند.

شارکنادو هم وزن واژه تُرنادو (Tornado) به معنی گردباد است. در قسمت اول فیلم، بدنبال طوفانی عظیم، کوسه های آدم خوار از ستونهای آب در دریا بالا رفته و به خشکی در لوس آنجلس پرتاب می شوند.
در فیلم «شارکنادو دو، واقعه بعدی»، توفان مهیب دریایی کوسه ها را به نیویورک می کشاند.

در این فیلم هم مانند قسمت اول کاسی سربو و تارا رید، و یان زیرینگ، بازیگران آمریکایی بازی می کنند.

نمایش قسمت اول فیلم در شبکه تلویزیونی سای فای (Syfy) چندان مورد توجه قرار نگرفت. اما هنگامی که مجموعه سینماهای ریگال فیلم را در ماه اوت سال گذشته در حدود ۲۰۰ سینما در نقاط مختلف آمریکا نشان دادند، از فیلم استقبال خوبی شد.

فیلمبرداری در یکی از سردترین زمستان های نیویورک و در درمای ۱۵درجه زیر صفر انجام شده است.

یان زیرینگ در مورد فیلمبرداری یکی از صحنه های فیلم در این شرایط آب و هوایی می گوید: «درهوای منهای ۱۵ درجه صورت آدم یخ می زند. در سیتی فیلد بودیم و باید از پله ها پایین می رفتم، از روی چند نیمکت عبور می کردم و همه را از آن محل بیرون می راندم. دویدم و از پله ها پایین آمدم و به دوستانم رسیدم. نمی توانستم حرف بزنم چون لبها و صورتم یخ زده بودند و حسابی خنده ام گرفته بود.»

بازی ویدئویی «شارکنادو» همزمان با نمایش قسمت دوم فیلم به بازار می آید. قرار است فیلم روز ۳۰ ژوییه در شبکه تلویزیونی سای فای نمایش داده شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.