خبر فوری
This content is not available in your region

نخستین پیروزی رکابزن لیتوانی در تور دو فرانس

نخستین پیروزی رکابزن لیتوانی در تور دو فرانس
اندازه متن Aa Aa

بارش تند باران و وزش شدید باد خم به ابروی وینچنسو نیبالی نیاورد. راکبزن تیم آستانه ، دو روز مانده به پایان تور دو فرانس، موفق شد پیراهن زرد صدر نشین را همچنان حفظ کرد. این در حالی است که راموناس ناواردوسکاس پیروز نوزدهمین مرحله تور دو فرانس شد. این نخستین پیروزی رکابزن اهل لیتوانی است. ناواردوسکاس با اندکی تاخیر نسبت به نخستین گروه پیشتاز که در سی کیلومتر نخست مسیر حمله را آغاز کرده بود، رکاب زد و موفق شد در سیزده کیلومتر پایانی همه حریفان را پشت سر بگذارد.

در سه کیلومتر پایانی، بارش باران موجب زمین خوردن چند رکابزنان شد؛ پیترسگان اسلوواک فرصت کسب پیراهن سبز را به خاطر این تصادف از دست داد. ناواردوسکاس ۲۶ ساله که هنگام تصادف از گروه اصلی فاصله گرفته بود با خیالی آسوده از خط پایان گذشت.

در راس جدول رده بندی عمومی تغییر خاصی رخ نداد ؛ نیبالی همچنان با اختلاف زمانی ۷ دقیقه و ۱۰ ثانیه از تیبو پینو پیش است و اگر در دو مرحله آتی بد شناسی نیاورد و اتفاق خاصی رخ ندهد، بی تردید قهرمان این دوره تور دو فرانس خواهد شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.