خبر فوری
This content is not available in your region

برداشت اشتباه از سخنان سریعترین مرد دنیا

برداشت اشتباه از سخنان سریعترین مرد دنیا
اندازه متن Aa Aa

برداشت اشتباه خبرنگار تایمز از سخنان سریعترین مرد دنیا، یک جنجال کوچک رسانه ای بوجود آورد.

اوسین بولت، دونده مشهور جامائیکایی که برای شرکت در مسابقات دوی کشورهای مشترک المنافع به گلاسکو رفته، هوای بد و گرفته اسکاتلند را «افتضاح» توصیف کرد، اما خبرنگار از قول اوسین بولت نوشت که او گلاسکو و این بازیها را «افتضاح» می داند و شرکت در المپیک را به شرکت در این بازیها ترجیح می دهد.

مایک هوپر، مدیر اجرایی مسابقات دو و میدانی گلاسکو در واکنش به این سوء تفاهم گفت: «آقای بولت از مواضع قبلی خودعقب نشینی کرد با بهتر است بگوییم حرفهایی را که از او نقل شده بود تکذیب کرد چون در واقع چنین چیزی نگفته بود. او خودش در مورد این سوء تفاهم شفاف سازی کرد و از این بابت از او متشکرم. بیصبرانه منتظر نمایش عالی او و همتیمی هایش در این هفته هستیم.»

اوسین بولت نیز در واکنش به این خبر، در صفحه توییتر خود از اصحاب رسانه درخواست کرده از جعل خبر و خبرسازی برای پرفروش شدن روزنامه خود، پرهیز کنند.

قرار است این دونده بیست و هفت ساله که بتازگی از بند مصدومیت رها شده، روز جمعه در چهار در صد متر امدادی این مسابقات شرکت کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.