خبر فوری

نیمکت های متحرک سامسونگ در ورزشگاه المپیک سیدنی

نیمکت های متحرک سامسونگ در ورزشگاه المپیک سیدنی
اندازه متن Aa Aa

شرکت سامسونگ در نظر دارد تجربه ای بدیع را برای ۴ نفر از مشتریانش خلق کند؛ تماشای دیدار میان تیم های راگبی استرالیا و آفریقای جنوبی از روی یک نیمکت متحرک.

این جایگاه متحرک که سلاید لاینر نام دارد، درست مانند دوربین های هوشمند ورزشگاه همراه با حرکت توپ جا به جا می شود و سرعت آن به ۲۰ کیلومتر در ساعت می رسد. به علاوه ۴ سوار این صندلی در طول مسابقه، تجربیات و احساس خود را از طریق لوح های هوشمند جدید سامسونگ از طریق رسانه های اجتماعی تقسیم می کنند.

مدیر بازاریابی سامسونگ در استرالیا می گوید:
«ما فنآوریمان را برای سلاید لاینر ساخته ایم. روی صندلی می نشینید، عکس می گیرد و به شبکه های اجتماعی هم متصل هستید. می خواهیم تماشاگران تجربه یشان را برای همه دنیا بازگو کنند. آنها به آمار بازی به صورت مستقیم دسترسی دارند. خلاصه باید گقت که این صندلی ها نه تنها بهترین جایگاه استادیوم هستند، بلکه اتصال به شبکه های اجتماعی هم تضمین شده است.»

هدف سامسونگ از این برنامه، بیش از صندلی متحرک، تبلیغ برای فروش بیشتر نسل جدید تلویزیون های هوشمند است. چرا که شرط شرکت در قرعه کشی برای نشستن بر روی این نیمکت، داشتن فاکتور خرید یک تلویزیون هوشمند است.

دیدار میان دو تیم راگبی استرالیا و آفریقای جنوبی، روز شانزدهم اوت در ورزشگاه المپیک سیدنی برگزار می شود. این رقابت، افتتاحیه تورنمنت موسوم به «چهار ملت» است که همه ساله با حضور تیم های استرالیا، آفریقای جنوبی، نیوزیلند و آرژانتین برگزار می شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.