خبر فوری
This content is not available in your region

رستوران آمریکایی ورود بچه های پر سر و صدا را ممنوع کرد

نظرها
رستوران آمریکایی ورود بچه های پر سر و صدا را ممنوع کرد
اندازه متن Aa Aa

در حالی که مالکان بسیاری از رستورانها با روشهای مختلف تلاش می کنند کودکان را برای غذا خوردن در رستورانشان به خود جذب کنند، یک رستوران محبوب در آمریکا هیچ تمایلی به میزبانی از بچه ها ندارد.

این رستوران در پوستر بزرگی که در مقابل در ورودی خود نصب کرده است هشدار داده است که چون بچه های پر سر و صدا اسباب مزاحمت برای مشتریان دیگر هستند، ورود آنها به رستوران ممنوع است.

مالک این رستوران می گوید: «اگر قرار است هر مکانی قانونی داشته باشد، این قانون اینجا است. اگر شما به جایی بروید و نخواهید به قوانین احترام نگذارید، باید جای دیگری را که مناسب شما است برای غذا خوردن پیدا کنید.»

ترزا، که یک گردشگر است می گوید: «به نظر من این مسخره است. من فکر می کنم که بچه ها نیاز دارند که یاد بگیرند چطور باید در یک رستوران رفتار کنند. اما اگر شما آنها را به رستوران نبرید، چطور می خواهند این را یاد بگیرند.»

یک گردشگر دیگر می گوید: «من فکر می کنم که این اصلا منصفانه نیست. چرا که به نظرم بچه ها باید به رستوران بروند.»

مالک رستوران «اولد فیشرمن گروتو» یا «ماهیگیر پیر، گروتو» در کالیفرنیا می گوید که چنین ایده ای را از دو سال پیش در سر داشت اما بتازگی تصمیم گرفت که آن را عملی کند.

این تصمیم با خشم بسیاری از کاربران اینترنت روبرو شده است که در وب سایتهای فیس بوک و یلپ که وب سایت راهنما برای گردش است نارضایتی خود را از این تصمیم اعلام کرده اند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.