خبر فوری
This content is not available in your region

گروه موسیقی «او تاون» با تک ترانه جدید باز می گردد

نظرها
گروه موسیقی «او تاون» با تک ترانه جدید باز می گردد
اندازه متن Aa Aa

ده سال بعد از هم پاشیده شدن موسیقی«او تاون» O-Town، اعضای گروه بار دیگر دور هم جمع شده و ترانه جدید «اسکای دایو» (Skydive) از سومین آلبومشان را ارائه کرده اند.

این گروه در سال ۲۰۰۰ بدنبال مجموعه تلویزیونی «تشکیل گروه موسیقی» که مشترکا توسط شبکه «ام تی وی» و «ای بی سی» تهیه شده بود، شکل گرفت. اما با شکافی که بدلیل مسائل مالی در سال ۲۰۰۳ در گروه پیش آمد، اعضای گروه هر یک بدنبال زندگی خانوداگی و ادامه تحصیل رفتند و کار موسیقی را رها کردند.

اعضای گروه «او تاون» امیدوارند با تک ترانه «اسکای دایو» دوباره با طرفداران قدیمی شان پیوند برقرار کنند. آلبوم جدید «خط و دایره» قرار است اواخر تابستان امسال منتشر شود.

اولین آلبوم «او تاون» که نام خود گروه هم بر آلبوم گذاشته شد، ۱.۷میلیون نسخه فروش کرد و دو تک ترانه اول آن، به نامهای «خوابهای سیال» و«همه چیز یا هیچ» در فهرست آهنگ های پرفروش ایالات متحده آمریکا و بریتانیا قرار گرفت. دومین آلبوم گروه ۲۵۷ هزار نسخه فروش داشت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.