خبر فوری
This content is not available in your region

وقتی استیو بالمر احساساتی می شود

وقتی استیو بالمر احساساتی می شود
اندازه متن Aa Aa

استیو بالمر که با خرید باشگاه «لس آنجلس کلیپرز» بزرگ ترین معامله تاریخ بسکتبال «ان بی ای» را به نام خود ثبت کرده، در نخستین دیدارش با هواداران پرشمار این باشگاه، سر از پا نمی شناخت.

او در این مراسم و در حالیکه بشدت احساساتی شده بود، گفت: «هیچ چیز بیشتر از اینکه الان اینجا در جمع شما هستم، نمی توانست مرا به وجد بیاورد و خوشحال کند. نگاه همه ما به آینده باشگاه است و این فردا از همین امروز آغاز شده. باید همیشه نیمه پر لیوان را دید و خود را برای استفاده از فرصت ها، بوقت خودشان، مهیا کرد. فصل پیش پنجاه و هفت بازی را بردیم و در مرحله حذفی هم بد نبودیم ولی به آنچه می خواستیم نرسیدیم و حالا واقعا برای من فوق العاده است که چنین فرصتی بدست آورده ام.»

فرصتی که البته برای این ثروتمند آمریکایی دو میلیارد دلار هزینه دربرداشت. او با کوله باری از تجربه مدیریت در مایکروسافت، درصدد است رویای قهرمانی کیلپرزها در «ان بی ای» را به حقیقت تبدیل کند.

باید دید شخصیت کاریزماتیک و انرژی کم نظیر این مدیر تا چه اندازه به او در این راه کمک خواهند کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.