خبر فوری
This content is not available in your region

وعده سوارز به هواداران

نظرها
وعده سوارز به هواداران
اندازه متن Aa Aa

لوییس سوارز روز سه شنبه رسما بعنوان بازیکن جدید بارسلونا معرفی شد. بازیکن گران قیمت و جنجالی آبی و اناری ها که به حکم دادگاه حکمیت ورزش تا بیست و پنجم اکتبر اجازه همراهی کاتالانها در دیدارهای رسمی را ندارد، پیش تر و به تشخیص لوییس انریکه، در بازی دوستانه برابر لئون مکزیک، برای دقایقی پا به توپ شده بود.

این بازیکن بیست و هفت ساله که از لیورپول به بارسلونا آمده، در مراسم معارفه خود گفت: «لحظات دشواری را می گذرانم ولی به همه هواداران می گویم که نگران نباشند برای اینکه هرگز کارهای قبلی ام را تکرار نخواهم کرد. می دانم که همیشه وقتی در فوتبال اتفاقی می افتد رسانه ها انتقاداتی را مطرح می کنند، بویژه علیه من؛ ولی برای من مهم نیست و تلاش می کنم همه چیز را فراموش کنم.»

ال کلاسیکو نخستین دیدار رسمی ای خواهد بود که بارسا اجازه استفاده از مهاجم شماره نه خود را در آن خواهد داشت.

گاز گرفتن شانه بازیکن ایتالیا در جام جهانی برزیل سبب شد تا این ملی پوش اروگوئه ای آبی و اناری ها، علاوه بر چهار ماه دوری از میادین رسمی باشگاهی، نه جلسه هم از همراهی تیم ملی کشورش محروم شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.