خبر فوری
This content is not available in your region

آلیسیا کیز و پاتریک بروئل، از تجارب هنری خود می گویند

آلیسیا کیز و پاتریک بروئل، از تجارب هنری خود می گویند
اندازه متن Aa Aa
  • آلیسیا کیز، خواننده و آهنگساز ۳۳ ساله آمریکایی است که با زندگی حرفه ای و خصوصی خود دمساز است. تازه ترین آلبوم او “دختر در آتش” نام دارد که در روه بندی آلبوم ها هیپ هاپ در آلمان در صدر قرار گرفت. از همسرش بار دار است و در ماه دسامبر در انتظار بچه دوم است. همسر آلیسیا تولید کننده موسیقی رپ است.

آلیسیا،هنگام معرفی عطر ویژه خود در منهتن، درباره طراحی و ساختن یک عطر گفت: “فکر می کنم مانند موسیقی است که می توانید آنرا به خاطر بسپارید. بسیاری از مسائل زندگی حول خاطرات شکل می گیرند و با ِیادآوری آنها می بینید که آن لحظه ها فراموش نمی شوند و می دانید چه اتفاق هایی رخ داده است. این مانند ساختن موسیقی است. فکر می کنم خیلی با هم ارتباط دارند. من دوست دارم که از هر طریق با مردم خاطرات مشترک بسازم.”

آلیسیا می گوید از زمانی که مادر شده اعتماد به نفس او چند برابر شده است: “قبل از مادر شدن، قدرت یک زن را نمی شناختم. یعنی بی پایانی یک زن را. مایلم بگویم بدون پرتگاه بودن را. مانند اکنون که هیچ لبه و پرتگاهی برای ما وجود ندارد. هیچ مرز و یا محدودیتی که ما را مهار کند. من نمی دانستم که وقتی مادر می شوم و اکنون که برای بار دوم است، واقعا توانایی آنرا دارم. بسیار مهیج است و این بار احساس آرامش بیشتری می کنم.”

آلیسیا در حال ساختن ششمین آلبوم خود است که در پایان سال ۲۰۱۴ یا اوائل ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

  • پاتریک بروئل، خواننده و بازیگر فرانسوی است. او در توری که به مناسبت سی سال کار حرفه ای خود برگزار کرد، بیش از ۱۵ میلیون نسخه از آلبوم های خود را فروخت. او در ۵۰ فیلم نقش بازی کرده است. در ۲۲ سپتامبر امسال او برای اولین بار در تاریخ کار حرفه ای خود، در یک تور جهانی، در لندن نیز به روی صحنه خواهد رفت.

پاتریک بروئل: “مردمی که به انگلیسی حرف می زنند، شاید در کنسرت من که به فرانسوی و با انرژی تمام اجرا می شود کمی شگفت زده شوند. این خاصیت فوق العاده موسیقی است که می تواند بدون فهم اشعار، احساس نیرومندی را منتقل کند. بسیاری از مردم شعر آهنگ را درک نمی کنند، حتی زمانی که به انگلیسی اجرا می شود. می توانند با همهمه و احساس ملودی و برخی واژه ها ارتباط برقرار کنند. این جنس موسیقی است.”

پاتریک بروئل در آلبرت هال لندن برنامه اجرا خواهد کرد. با آمیزه ای از آهنگ های فرانسوی، برخی آهنگ های تازه و چند آهنگ اگلیسی. تور جهانی او در اواخر ماه اکتبر پایان خواهد یافت و سپس کنسرت هایی در نیویورک و لوس آنجلس در ماه نوامبر.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.