خبر فوری
This content is not available in your region

تصمیم بانک مرکزی اروپا و محصول جدید اپل، در مجله بازرگانی هفته

نظرها
تصمیم بانک مرکزی اروپا و محصول جدید اپل، در مجله بازرگانی هفته
اندازه متن Aa Aa

کمتر کارشناسی انتظار داشت بانک مرکزی اروپا در جلسه روز پنجشنبه خود نرخ بهره بانکی را کاهش دهد.

بازار هفته ها بر سر اینکه بانک مرکزی اروپا چه تصمیماتی می تواند بگیرد یا اینکه اصلا در ماه سپتامبر تصمیمی خواهد گرفت یا نه، بحث می کرد. با این حال ماریو دراگی تصمیم قاطعی گرفت و تنها چند ماه بعد از بازبینی قبلی، نرخ بهره را کاهش داد.

هر چند نشست بانک مرکزی اروپا را باید مهمترین خبر اقتصادی اروپا در هفته گذشته دانست اما عده بسیاری هم منتظر اخبار جدیدی از اپل، طی روزهای آینده هستند.

انتظار می رود این شرکت طی روز های آینده از مدل جدید آیفون که برخی از آن بعنوان یک (موبایل وِلِت) مجهز به سیستم پرداخت پول، یاد کرده اند، پرده برداری کند.

اما در برنامه هفته آینده: دوشنبه، آخرین اخبار رشد اقتصادی ژاپن در سه ماهه دوم منتشر می شود. سه شنبه اپل نشست رونمایی خود را برگزار خواهد کرد. پنجشنبه هم نرخ تورم ماه اوت در چین و آلمان را خواهیم داشت و بالاخره جمعه، اخباری از تولیدات صنعتی منطقه یورو منتشر خواهد شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.